Betül Halı Yıkama

Betül Halı Yıkama

Hizmetlerimiz

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back.

Halı Yıkama Hizmetimiz

Halılarınz ilk önce evinizden firmamız tarafından ücretsiz servisimizle alınır .Makina ile tozlarından arındırılır .Halılarınız hijyenik ortamda son teknolojiye sahip olan tam otomatik yıkama makinemizde her halının cinsine göre ayrıştırarak yıkama yapmaktadır. Daha sonra halılarınız durulama makinesi ile durulanır Santrifüj makinesi ile halılarınızın % 95 oranında suyu uzaklaştırılır. 400 metre kare kurutma odamızda halılarınız kurutulduktan sonra kontrol edilir ve otomatik hav alma yön tarama ölçme parfümleme ve çift motoru sayesinde %100 havından arındırılarak paketlenip ücretsiz servisimizle evinize teslim edilir. Sizede bu mutluluğu dostlarınızla paylaşmak kalır... "Halılarınız Sizin İçin Siz Bizim İçin Değerlisiniz."

Yorgan Battaniye Yıkama Hizmetimiz

Yorganlar türüne göre programlanan makinelerimizde organik ve insan sağlığına zararsız temizlik ürünleri ile hijyenik bir şekilde yıkanır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.

Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Bandırma'nın her yerinde müşterilerine kalitesini ispat etmek ve en iyi standartlarda temiz ve güvenli hizmet sunmak için gereken her sorumluluğunu yapmaya çalışmaktadır. Koltuklarınızı yıkama konusunda güvenle teslim edebileceğiniz hijyenik kurallara uyum göstererek koltuk yıkama hizmeti sunan Betül Halı Yıkama Merkezi hizmetlerinden en hızlı ve en kaliteli şekilde yararlanabilmeniz adına gerekli hizmeti vermektedir. Koltuklarınızı yıkama hizmetini evinize kadar gelip yüksek güçlü vakumlama, koltuk fırçalama makineleri ve anti bakteriyel temizlik ürünleri ile yıkama işlemini profesyonel bir şekilde yapmakta olup sizlere hizmet vermektedir.